• O firmie

  • O firmie

  • O firmie

 Firma MAXNET Lech Wereszczyński powstała w 2004 roku  jako bezpośrednia kontynuacja 25 letniej samodzielnej działalności w kraju i zagranicą na rynku opracowań geodezyjnych ściśle związanych z technikami satelitarnymi GNSS jej założyciela i właściciela mgr inż. Lecha Wereszczyńskiego. Od roku 1992 właściciel Firmy MAXNET był współwłaścicielem VIELETO Sp. z o.o. ,która opierała swoja działalność głównie na wdrożeniach precyzyjnych pomiarów GPS i ich opracowania dla celów geodezyjnych oraz wykonywanie obliczeń geodezyjnych na zlecenia instytucji państwowych jak też firm prywatnych.

Od początku istnienia firma zajmowała się wykonywaniem pomiarów w technologii GPS. Szeroka gama wykonanych prac pozwoliła na nabycie dużego doświadczenia. 

Obecnie zespół MAXNET liczy kilkanaście osób, wszyscy pracownicy posiadają duże doświadczenie zdobyte w licznych wykonywanych pracach geodezyjnych. 

Firma MAXNET jest Autoryzowanym Przedstawicielem firm HEMISPHERE GNSS oraz GINTEC na terenie całej Polski w zakresie dystrybucji systemów GNSS w geodezji, Systemów Informacji Przestrzennej (GIS) i sterowania maszynami budowlanymi. Zapewniamy autoryzowany serwis gwarancyjny / pogwarancyjny dotyczący wszystkich oferowanych urządzeń / systemów GNSS firm HEMISPHERE GNSS oraz GINTEC. Jednocześnie firma MAXNET jest również Autoryzowanym Przedstawicielem firmy FJDynamics na terenie całej Polski w zakresie dystrybucji skanerów  laserowych SLAM (Simultaneous Localization and Mapping). Zapewniamy dobór najlepszego rozwiązania pomiarowego pod kątem potrzeb Klienta, przeszkolenie z obsługi sprzętu / oprogramowania oraz posprzedażowe wsparcie techniczne.

Prowadzimy również sprzedaż używanego sprzętu geodezyjnego do precyzyjnych prac geodezyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pomiarowych. Ze względu na chęć zapewnienia jak najlepszej jakości tachimetrów elektronicznych, stacji roboczych czy niwelatorów kodowych specjalizujemy się głównie w sprzedaży sprzętu wiodących firm takich jak Leica czy Trimble.

Polityka jakości

Polityka jakości MAXNET pełni kilka funkcji. Jest ona podstawą do ustanowienia celów i zadań w realizowanych zadaniach oraz stanowi ramy do utrzymania i doskonalenia usług. Następną jej funkcją jest znaczenie dla zespołu MAXNET, gdzie określona i zakomunikowana jakość umożliwia lepsze zrozumienie przez nas strategii działania firmy, jej misji, celów i zadań a także precyzuje odpowiedzialność wszystkich za jej realizację. Także z punktu widzenia klientów - właściwie obrana polityka jakości jest deklaracją, dlaczego nabywając produkt lub usługę można NAM wierzyć, że dąży do spełniania jego potrzeb i oczekiwań. Stąd ugruntowuje ona pozytywny wizerunek firmy MAXNET w oczach klientów i poprawia jej wiarygodność.

PION KONTROLI WEWNĘTRZNEJ

W celu doskonalenia i podnoszenia jakości naszych produktów i usług wprowadziliśmy wewnętrzny system kontroli wykonywanych prac na każdym etapie wykonania usługi dla zleceniodawcy. Za pion kontroli wewnętrznej odpowiedzialni są najbardziej doświadczeni inspektorzy nadzoru - geodeci, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia z dziedziny w której nadzorują jakość.

PROTOKÓŁ KONTROLI WEWNĘTRZNEJ

Do końcowych materiałów dla zleceniodawcy załączany jest protokół kontroli wewnętrznej. Protokół ten zawiera szereg pozycji w które zostały sklasyfikowane poszczególne etapy pracy wraz z oceną inspektora nadzoru oraz ostateczna ocena całości wykonanych prac.

Praca

Zachęcamy do składania ofert pracy w naszej firmie. Jeśli jesteś geodetą, geoinformatykiem
- rekrutacja odbywa się w sposób ciągły.

Ofertę można wysłać z poniższego formularza kontaktowego lub CV na adres mailowy: 
- osoba rekrutująca Lech Wereszczyński      l.wereszczynski@eu-maxnet.pl

Prosimy w treści wiadomości o podanie: imienia, nazwiska, informacji na temat ukończonych szkół, informacji na temat ewentualnego doświadczenia, posiadania prawa jazdy i innych informacji  według uznania Państwa.