Usługi

 

Usługi

Potrzebujesz postprocessingu? Skorzystaj z naszej usługi opracowania obserwacji satelitarnych. Niezależnie od formatu plików, zapewniamy rzetelność i terminowość. Sprawdź naszą ofertę!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zakładania oraz modernizacji osnów poziomych, wysokościowych, dwufunkcyjnych i przestrzennych WSZYSTKICH KLAS.
Skorzystaj z naszej oferty skanowania 3D, która pozwoli Ci uzyskać wierny model każdego obiektu. Sprawdź nasze możliwości i zapytaj o wycenę.
Oferujemy kompleksowe usługi na każdym etapie projektu, od wykonania zdjęć lotniczych, przez pomiar osnowy fotogrametrycznej, aerotriangulację, ortorektyfikację, mozaikowanie, po prace edycyjne i wydruk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Wykonamy mapę w formie analogowej i numerycznej do celów projektowych. Oferujemy również tandem mapy klasycznej z ortofotomapą dzięki której jesteśmy w stanie dokładnie scharakteryzować obiekt. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.
Oferujemy usługi geodezyjne na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zapewniamy wymagane dokładności dla dróg, autostrad, linii kolejowych i obiektów energetycznych. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.
Oferujemy usługi analizy, przygotowania dokumentów i podziału nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Warszawie.