Logo MaxNet Logo Hemisphere GNSS

O firmie

Firma MAXNET Lech Wereszczyński powstała w 2004 roku  jako bezpośrednia kontynuacja 25 letniej samodzielnej działalności w kraju i zagranicą na rynku opracowań geodezyjnych ściśle związanych z technikami satelitarnymi GNSS jej założyciela i właściciela mgr inż. Lecha Wereszczyńskiego. Od roku 1992 właściciel Firmy MAXNET był współwłaścicielem VIELETO Sp. z o.o. ,która opierała swoja działalność głównie na wdrożeniach precyzyjnych pomiarów GPS i ich opracowania dla celów geodezyjnych oraz wykonywanie obliczeń geodezyjnych na zlecenia instytucji państwowych jak też firm prywatnych.

Od początku istnienia firma zajmowała się wykonywaniem pomiarów w technologii GPS. Szeroka gama wykonanych prac pozwoliła na nabycie dużego doświadczenia.

Obecnie zespół MAXNET liczy kilkanaście osób, wszyscy pracownicy posiadają duże doświadczenie zdobyte w licznych wykonywanych pracach geodezyjnych.

Firma MAXNET jest przedstawicielem firm HEMISPHERE GNSS Inc. i GINTEC na terenie całej Polski w zakresie dystrybucji systemów GNSS w geodezji, Systemów Informacji Przestrzennej (GIS) i sterowania maszynami śnieżnymi i budowlanymi oraz wyłącznym przedstawicielem firmy CARLSON w zakresie dystrybucji odbiorników serii BRx5. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem pełnego zakresu oprogramowania amerykańskiej firmy CARLSON.

Prowadzimy również sprzedaż używanego sprzętu geodezyjnego do precyzyjnych prac geodezyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pomiarowych. Ze względu na chęć zapewnienia jak najlepszej jakości tachimetrów elektronicznych, stacji roboczych czy niwelatorów kodowych specjalizujemy się głównie w sprzedaży sprzętu wiodących firm takich jak Leica czy Trimble.