Logo MaxNet Logo Hemisphere GNSS

2015-12-23: Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego, wszelkiej pomyślności w 2016 Roku !

Spokojnych, Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa radości z wielkiej tajemnicy Narodzenia Pańskiego, Ufności, Wiary i Miłości oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym 2016 roku życzą pracownicy firmy MAXNET Lech Wereszczyński.

Życzenia
źródło: MAXNET

2015-11-20: Nowa atrakcyjna oferta dotycząca różnych modeli odbiorników RTK GNSS

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją naszej firmy - dotyczącą różnorodnych nowych odbiorników RTK GNSS firmy GINTEC. (Informacje w zakładce: Produkty / Odbiorniki GNSS). Zestawy standardowo objęte są 18-miesięczną gwarancją. Ceny zestawów RTK GNSS od 17 tys. zł netto. Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Zapraszamy do kontaktu.

Gintec
źródło: MAXNET

2015-11-10: Rekordowa sprzedaż odbiorników i modułów OEM Compass firmy HEMISPHERE GNSS w Europie

Firma HEMISPHERE GNSS zanotowała w 2015 roku rekordową sprzedaż rozwiązań Compass w Europie (technologia dotycząca jednoczesnego wyznaczania położenia i azymutu) - zarówno jeśli chodzi o gotowe kompaktowe odbiorniki dla Klienta jak też moduły OEM dostarczane integratorom systemów. Tylko w pierwszych tygodniach bieżącego roku sprzedaż sięgnęła ponad 200 sztuk odbiorników serii V,VS i modułów OEM serii H. Największy popyt na w/w rozwiązania znajduje się w krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Polsce, krajach Beneluxu oraz w Niemczech (gdzie tylko jednej firmie dostarczono 40 odbiorników Hemisphere V102 Compass).

źródło: MAXNET

2015-11-05: Dodatkowa atrakcyjna oferta dotycząca odbiorników RTK GNSS już wkrótce

Już wkrótce zaprezentujemy dodatkową bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą różnorodnych odbiorników RTK GNSS w kompletnych zestawach pomiarowych. W każdym oferowanym zestawie znajduje się bardzo wydajny kontroler terenowy z klawiaturą numeryczną oraz wszystkie niezbędne akcesoria do pracy w trybie RTK. Zapraszamy już wkrótce - wszystkie informacje zostaną zamieszczone w zakładce "Odbiorniki GNSS"

źródło: MAXNET

2015-09-17: Firma Hemisphere GNSS obecna na międzynarodowych targach InterGEO w Stuttgarcie

Firma Hemisphere GNSS zaprezentowała swoje różnorodne produkty na międzynarodowych targach geodezyjnych InterGEO, które odbyły się w dniach 15-17 września b.r. w Stuttgarcie. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się nowy produkt HEMISPHERE- odbiornik AtlasLink™ umożliwiający pełne wykorzystanie poprawek Atlas™. Produkt jest dostępny w naszej ofercie. Tak jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów firmy HGNSS - cena jest atrakcyjna. Zapraszamy do kontaktu.

athenaathena
źródło: MAXNET

2015-06-16: Hemisphere GNSS uruchamia własny serwis poprawek PPP

Z przyjemnością informujemy, że Hemisphere GNSS uruchomił nowy system korekcji PPP o nazwie Atlas™. Umożliwia on uzyskanie centymetrowej dokładności wyznaczenia współrzędnych z pomiaru GNSS w czasie rzeczywistym, przy zachowaniu niewielkich kosztów.

athena
Jednocześnie, oprócz uruchomienia serwisu Atlas™, Hemisphere zaprezentował AtlasLink™ - zupełnie nowy odbiornik GNSS, umożliwijący pełne wykorzystanie poprawek Atlas™. Jest to na rynku odbiorników GNSS rozwiązanie unikalne, uniezależniające użytkownika od sieci GSM/GPRS i dające dokładności porównywalne z rozwiązaniami RTK działającymi w technologii VRS.

athena

Więcej informacji na temat systemu Atlas™ oraz odbiornika AtlasLink™ na stronie hemispheregnss.com.

źródło: MAXNET

2015-05-26: Hemisphere GNSS wprowadza silnik GNSS-RTK nowej generacji

Najnowszy silnik Athena™, opracowany przez firmę Hemisphere wprowadza szereg usprawnień w działaniu odbiorników GNSS, dzięki czemu pomiar staje się jeszcze szybszy i bardziej niezawodny. Do głównych zalet nowego oprogramowania należą:

  • znaczne skrócenie czasu inicjalizacji - odbiorniki wykorzystujące silnik Athena™ osiągają inicjalizację w czasie krótszym niż 15 sekund z wiarygodnością 99,9%,
  • większa wiarygodność pozycji wyznaczanej w trudnych warunkach terenowych,
  • poprawa stabilności rozwiązania dla długich wektorów,
  • większa odporność na zakłócenia jonosferyczne, nawet w okresie wzmożonej aktywności jonosfery.
Aktualizacja oprogramowania może zostać wprowadzona dla wszystkich odbiorników GNSS Hemisphere, oferujących możliwość pomiaru w trybie RTK, takich jak A325, R330, S320 oraz VS330 a także odbiorników Carlson BRx5.

athena

źródło: MAXNET

2015-04-28: Nowy odbiornik V320 GNSS Vector Compass w ofercie HEMISPHERE GNSS

Firma HEMISPHERE GNSS wprowadziła do swojej oferty kolejny kompaktowy odbiornik typu Compass: V320 GNSS Vector Compass umożliwiający jednoczesne wyznaczanie pozycji oraz azymutu. Odbiornik V320 jest jedynym na świecie kompaktowym urządzeniem typu Compass umożliwiającym precyzyjne wyznaczanie pozycji w trybie RTK z dokładnością centymetrową, w trybie SBAS z dokładnością 0.3m, oraz jednocześnie azymutu z dokładnością poniżej 0.2°. Podobnie jak w innych odbiornikach Compass HEMISPHERE GNSS – w urządzeniu V320 zastosowano akcelerometr oraz czujnik wychylenia. Wbudowany akcelerometr umożliwia utrzymywanie precyzyjnej pozycji nawet w ciągu 3 minut od momentu utraty sygnału GNSS; zaś czujnik wychylenia zapewnia dane dotyczące wychylenia podłużnego i poprzecznego. W wersji podstawowej odbiornik V320 występuje w konfiguracji L1 GNSS, 20Hz. Opcjonalnie dostępne są: L2 GNSS, RTK oraz OmniSTAR. Odbiornik spełnia rygorystyczną normę pyło- i wodoszczelności IP69 oraz umożliwia pracę w zakresie temperatur od -30°C do +70°C. Więcej szczegółów na temat odbiornika można znaleźć na naszej stronie w dziale Produkty.

V320

źródło: MAXNET

2015-03-11: Wiosenna promocja na odbiorniki GNSS HEMISPHERE i CARLSON

W związku z nadchodzącą wiosną i nowym sezonem pomiarowym oferujemy Państwu odbiorniki GNSS w specjalnych cenach:

  • Kompletny zestaw RTK GNSS HEMISPHERE S320 "Network Rover" (wbudowany modem GSM/GPRS) z kontrolerem TopoMate (SurvCE 4.0) i wszystkimi akcesoriami (opcjonalnie możliwość wyposażenia w nadawczo-odbiorczy modem UHF w dowolnym późniejszym terminie) już od 25 000 zł netto
  • Kompletny zestaw RTK GNSS CARLSON BRx5 (wbudowany modem GSM/GPRS oraz nadawczo-odbiorczy modem UHF) z kontrolerem TopoMate (SurvCE 4.0) i wszystkimi akcesoriami już od 29 500 zł netto
wymiana

źródło: MAXNET

2015-02-05: Nowy odbiornik GNSS RTK zintegrowany z tabletem już dostępny w naszej ofercie

Nowość w naszej ofercie! Oferujemy Państwu wytrzymałe tablety z możliwością pomiaru w trybie RTK. Tablety mogą być wyposażone w wielosystemowe płyty( GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS) HEMISPHERE P303 lub TRIMBLE BD930, które gwarantują dokładność pomiaru na poziomie pojedynczych centymetrów. Dzięki pyło i wodoszczelności (norma IP65) urządzenia idealnie nadają się do pracy w ciężkich warunkach terenowych i nigdy Cię nie zawiodą podczas pomiaru. Dzięki ekranowi 9" w wygodny sposób można zarządzać swoim pomiarem a popularny system operacyjny Windows 7 zapewni łatwość konfiguracji nawet początkującym użytkownikom. Więcej szczegółów na temat odbiornika można znaleźć na naszej stronie w dziale Produkty.

wymiana

źródło: MAXNET