Logo MaxNet Logo Hemisphere GNSS

2014-12-04: Promocja na kompletny zestaw pomiarowy GNSS

Tylko teraz odbiornik RTK GNSS PREXISO G5 GSM + UHF w kompletnym zestawie pomiarowym w cenie

18 200 zł netto !

Zestaw objęty 12-miesięczną gwarancją. Ilość odbiorników dostępnych w Specjalnej Promocji ograniczona.
Zestaw zawiera:
  • odbiornik RTK GNSS PREXISO G5 (wyposażony w GSM/GPRS oraz nadawczo-odbiorczy modem UHF)(120 kanałów odbiorczych; GPS L1, L2, L2C; GLONASS L1, L2; norma pyło- i wodoszczelnośći IP67)
  • komputer polowy Getac PS236(procesor 806MHz; wyświetlacz 3.5" TFT LCD VGA; klawiatura numeryczna; Bluetooth; norma pyło- i wodoszczelności IP67) zainstalowane oprogramowanie FieldGenius
  • baterie, ładowarki, kable do transmisji danych, karta SD do zapisu danych z pomiaru statycznego
  • akcesoria do pracy w trybie RTK: tyczka teleskopowa 2,45 m (w pokrowcu) z uchwytem na kontroler
  • akcesoria do pracy w trybie statycznym: spodarka z pionownikiem optycznym z adapterem do zamontowania sensora PREXISO G5
  • program do tworzenia raportów z pomiarów RTK zgodny z bieżącymi wytycznymi
  • pojemnik transportowy(opcjonalnie mały, ergonomiczny pojemnik transportowy z dożywotnią gwarancją na obudowę)
wymiana

źródło: MAXNET

2014-12-03: Kompletny zestaw do obsługi jednoosobowej w promocyjnej cenie

Kompletny zestaw do obsługi jednoosobowej: zmotoryzowany tachimetr bezlustrowy LEICA TCRA 1102plus (2", Power Search) z kontrolerem LEICA RCS1100 i akcesoriami teraz za jedyne 19 000 zł netto ! Więcej informacji na temat zestawu można znaleźć w zakładce ze sprzętem używanym.

wymiana

źródło: MAXNET

2014-12-04: Uruchamiamy komis sprzętu

Jeżeli masz trudności ze sprzedażą swojego sprzętu (tachimetr, odbiornik GPS-RTK, niwelator cyfrowy) - zostaw go w naszej firmie na zasadzie komisowej. Sprzęt zostanie dołączony do innych aktualnie dostępnych ofert dotyczących sprzętu używanego na naszej stronie W trakcie odbioru sprzętu Klient otrzyma formalny dokument potwierdzający odbiór urządzenia i przyjęcie go na zasadzie komisowej. Każdy sprzęt zostanie zaopatrzony w certyfikat badania serwisowego.
Do pożądanej przez Klienta ceny za sprzęt zostanie doliczona kwota prowizyjna dla firmy MAXNET za czynności związane ze sprzedażą sprzętu - i taka sumaryczna kwota zostanie zaprezentowana na stronie www. W razie powstałych pytań prosimy o kontakt.

źródło: MAXNET

2014-11-03: MAXNET wyłącznym dystrybutorem BRx5

Z przyjemnością informujemy, że firma Maxnet Lech Wereszczyński zacieśniła współpracę z amerykańską firmą Carlson stając się wyłącznym dystrybutorem odbiorników satelitarnych serii BRx5. Do odbiorników GNSS serii BRx5 oferujemy również pelną gamę specjalizowanych kontrolerów oraz oprogramowania, którego producentem w szerokim zakresie zastosowań jest równieź Carlson.

wymiana

źródło: MAXNET

2014-11-03: Zostaw sprzęt w rozliczeniu

Proponujemy oddanie użytkowanego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie. Propozycja dotyczy zarówno oferty MAXNET dotyczącej sprzętu nowego występującego w bieżącej ofercie jak również sprzętu używanego. Po uzgodnieniu z Klientem ceny za sprzęt używany oddawany w rozliczeniu - ustalona kwota byłaby odejmowana od ceny za pożądany sprzęt występujący w przedstawionej ofercie. Propozycja niniejsza dotyczy sprzętu firm: HEMISPHERE GNSS, LEICA, TRIMBLE, TOPCON, SOKKIA i SPECTRA PRECISION. Jesteśmy zainteresowani sprzętem zarówno do pomiarów satelitarnych (odbiorniki GNSS), jak i pomiarów klasycznych (tachimetry, niwelatory).

wymiana

źródło: MAXNET

2014-10-10: Nowe komputery polowe w ofercie firmy CARLSON

Północnoamerykańska firma CARLSON wprowadziła do swojej oferty nowe komputery polowe: Surveyor 2 oraz TopoMate. Oba urządzenia dostępne są w wersji samodzielnej jak również mogą stanowić składową pełnych zestawów RTK GNSS oferowanych przez MAXNET. Komputer polowy Surveyor 2 jest następcą dobrze znanego modelu Surveyor. Model występuje w następujących wersjach: standardowej (WiFi, Bluetooth); w wersji wyposażonej dodatkowo w modem 3G; oraz w wersji wyposażonej dodatkowo w modem 3G oraz odbiornik GNSS. Każdy z modeli standardowo wyposażony jest w oprogramowanie SurvCE. Komputer polowy TopoMate to zupełnie nowy komputer polowy w ofercie firmy CARLSON. Urządzenie posiada bardzo dobrą charakterystykę techniczną a jednocześnie charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną. Dostępne są dwie wersje: Standard (Wi-Fi, Bluetooth) oraz wersja dodatkowo wyposażona w modem 3G. Oba modele oferowane są standardowo z zainstalowanym oprogramowaniem SurvCE.

kontrolery.png

źródło: MAXNET

2014-07-31: Niezawodny sprzęt pomiarowy na każdą kieszeń

Potrzebujesz niezawodnego sprzętu pomiarowego oraz chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów od lipca rozszerzamy naszą ofertę o sprzęt używany. W zakładce Produkty mogą Państwo znaleźć szeroką ofertę sprzętu używanego: niwelatorów kodowych, tachimetrów zmotoryzowanych, odbiorników GNSS oraz innych instrumentów pomiarowych. Decydując się na zakup u nas w cenie produktu otrzymują Państwo aktualny certyfikat serwisowy potwierdzający prawidłowe działanie sprzętu. Co jeśli żaden z naszych instrumentów nie spełnia Państwa oczekiwań? Nic straconego! Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje wymagania odnośnie sprzętu, a my zadbamy o to, aby dostarczyć produkt dokładnie taki jakiego Państwo poszukują.

oszczedzanie.jpg

źródło: MAXNET


2014-06-24: Firma Carlson doceniła odbiorniki Hemisphere

Odbiorniki Hemisphere w tym m.in. S320™ GNSS zostały wybrane przez dział sterowania maszynami firmy Carlson jako najbardziej uniwersalne i niezawodne odbiorniki GNSS na rynku amerykańskim. W związku z docenieniem przez firmę Carlson uniklnych cech odbiorników Hemisphere GNSS produkty znalazły się również w ofercie firmy Carlson jako odbiorniki przeznaczone do precyzyjnego sterowania maszynami roboczymi oraz wielozadaniowe ( stacje referencyjne, stacje bazowe, odbiorniki zdalne) odbiorniki geodezyjne pracujące w wyjątkowo trudnych warunkach. Więcej informacji na temat tych produktów można znaleźć kilkając tutaj.

carlson.jpg

źródło: MAXNET2014-06-24: Pierwsza wielojęzyczna konferencja użytkowników oprogramowania firmy Carlson Software w Czechach

W dniach 23-24 czerwca b.r. firma MAXNET Lech Wereszczyński wzięła udział w pierwszej wielojęzycznej konferencji użytkowników oprogramowania firmy Carlson Software, która odbyła się w miejscowości Lazne Belohrad w Czechach. Podczas dwudniowej konferencji przeprowadzono kompleksowe szkolenie z najnowszego oprogramowania firmy Carlson (m.in. SurvCE/SurvPC 4.0, CADnet, GIS360) oraz zaprezentowano możliwości sprzętu pomiarowego w trakcie pokazów terenowych. Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat aktualnej oferty firmy Carslon prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

carlson.jpg

źródło: MAXNET2014-05-05: Spotkanie europejskich dealerów HEMISPHERE GNSS w Dubrowniku

Niniejszym informujemy, że w dniach 5-7 maja 2014 roku odbędzie się spotkanie europejskich dealerów firmy Hemisphere GNSS na którym zostaną zaprezentowane nowe urządzenie GNSS oraz zarysowane kierunki rozwoju firmy.

Vector_GNSS.bmp

źródło: HEMISPHERE GNSS2014-04-01: Pełna funkcjonalność GNSS (GPS+GLONASS) w odbiornikach HEMISPHERE VECTOR COMPASS

Niniejszym informujemy, że wybrane odbiorniki firmy HEMISPHERE GNSS serii VECTOR COMPASS służące do jednoczesnego wyznaczania położenia i azymutu posiadają obecnie dostępną pełną funkcjonalność pracy w trybie GNSS (GPS + GLONASS). Oficjalna informacja producenta znajduję się tutaj [informacja w języku angielskim]

Vector_GNSS.bmp

źródło: HEMISPHERE GNSS2014-03-28: Sprzedaż używanych odbiorników GPS/GNSS

W związku z wymianą sprzętu DEMO w firmie MAXNET Lech Wereszczyński od kwietnia 2014 roku rozpoczynamy sprzedaż używanych odbiorników GPS/GNSS (rok produkcji 2012).

W obecnej chwili mamy do sprzedaży dwa odbiorniki HEMISPHERE GPS S320 GNSS (pełny komplet) pracujący jako sprzęt DEMO oraz jeden zestaw HEMISPHERE GPS SmartAntena A325 (pełen komplet)

Cena: ok. 15 000 PLN (netto)

Sprzęt DEMO jest sprzedawany z gwarancją. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem.

źródło: MAXNET2014-03-20: Stanowisko GGK w sprawie wykonywania osnów pomiarowych metodą RTK/RTN

W związku z zapytaniami klientów dotyczących wykonywnia osnów pomiarowych metodą RTK/RTN przytaczamy stanowisko Głównego Geodety Kraju w wyżej wymienionej kwestii.

źródło: GUGIK